Fahrplan von Zarząd Transportu Metropolitalnego
Góra Siewierska Kościuszki [nż]Góra SiewierskaGóra Siewierska, Kreis Psary, Bezirk będziński200Sączów Kościół
Fahrplan
4
5
6
7
8
9
10
1154
12
13
1405
15
1607
17
18
1941 ?Pomłynie Spółdzielnia [nż] ist eine Endstation
20
21
22
23
0
1
2
3
montags
4
5
6
7
8
9
10
1154
12
13
1405
15
1607
17
18
1941 ?Pomłynie Spółdzielnia [nż] ist eine Endstation
20
21
2253 ?Pomłynie Spółdzielnia [nż] ist eine Endstation
23
0
1
2
3
Di, Mi, Do, Fr
4
5
6
700
8
945
10
1155
12
1359
14
15
1617
17
1834
19
2031
21
2253 ?Pomłynie Spółdzielnia [nż] ist eine Endstation
23
0
1
2
3
samstags
4
5
6
700
8
945
10
1155
12
1359
14
15
1617
17
1834
19
2031
21
22
23
0
1
2
3
sonntags, Freizeit
4
5
6
7
8
9
10
1154
12
1359
14
15
1607
17
18
1941 ?Pomłynie Spółdzielnia [nż] ist eine Endstation
20
21
22
23
0
1
2
3